klub tenisowy wolsztyn

Nowości
Wizyt:
Dzisiaj: 104Wszystkich: 81169

Obiekt

 • Tenis

  Chciałeś(aś) nauczyć się grać w tenisa ale zawsze był jakiś "dobry powód" na zaprzestanie działań? Uważasz, że tenis jest za trudny, trener za nudny albo rakieta za ciężka? Przed wyjściem na kort przeżywasz męki na myśl o tym ile dziś przebijesz bez sensu piłek z tzw. kosza?

  Koniecznie musisz nas odwiedzić!!! Nic z tych rzeczy Ciebie nie spotka.

  Idea, która nam przyświeca to utworzenie klubu z prawdziwego zdarzenia, gdzie spędzisz świetnie czas z rodziną, spotkasz mnóstwo ciekawych ludzi i przy okazji będziesz świetnie się uczył bawiąc!

  Nowy klub, nowe podejście - młodzi, energiczni instruktorzy!

  Zajęcia dla dzieci i dorosłych!

   

 • Beach Tennis

  Wakacje w pełni, a Ty wciąż za biurkiem w pracy? Znajomi wrzucają nowe fotki na facebooku przywołując u Ciebie wspomnienia z twojego uropu, który był przecież tak niedawno. Wakacje w mieście dołują, bo przecież jest piękna pogoda, a nie masz czasu żeby udać się nad morze lub jezioro..

  Możemy mieć na to rozwiązanie! 

  BEACH TENNIS! Choćbyś nie wiadomo jak był przeciwko tenisowy ziemnemu - tenis plażowy na pewno Cię wciągnie.

  To idealna rozrywka dla tych co rzuty na piasku mają opanowane do perfekcji jak i tych co wolą raczej się przyglądać opalając się na ręczniku :)

  Odwiedź nas i przekonaj się jakie to łatwe i fajne!

   

 • Bubble Soccer

  Kompletny Hit tego lata - bubble soccer!

 • Kawiarenka Tenisowa

  I to co każdy player lubi najbardziej po wyczerpujących treningach.. rozmowy do później nocy, eventy, ogniska, drinki z palemką i bez, dobre lekkie jedzenie i wspaniali ludzie wokół. Czujecie to? :)